Bu Coin Gözünüzden Kaçmasın: Komodo($KMD)👀

Merhaba Kripto Para Severler!

Bu hafta “Bu Coin Gözünüzden Kaçmasın!” serimizde Komodo — $KMD’yi enine boyuna sizler için inceledik.

👉 Henüz Huobi’ye kaydolmadınız mı? Hemen buradan kaydolun!

Keyifli okumalar!

Bu Coin Gözünüzden Kaçmasın!👀 — $KMD

Komodo Nedir ?

Komodo, şeffaf, anonim, özel ve değiştirilebilir işlemlere olanak sağlayan açık kaynak tabanlı bir platformdur. Komodo, işlemleri güvence altına alan ve kullanıcılarına Bitcoin düzeyinde güvenlik sunan Delayed Proof of Work teknolojisini kullanır. Ayrıca kendi kayıtlarının yedeklerini seçmelerine ve bunları Komodo ana zincirine eklemelerine olanak tanır.

Komodo’nun geliştirme ekibi düzenli olarak yeni ve daha iyi teknoloji modülleri geliştirir, ancak gizlilik nedeniyle takma adlar kullanır. En çok kullanılan teknolojilerinden biri, Zero-Knowledge Proof’u kullanan Zcash’tan geliyor. Bu, Komodo blockchain kullanıcılarına işlem ayrıntılarını gizleme ve borsalarının “Sıfır Bilgisini” bırakma veya onları özel ve anonim tutma seçeneği sunar.

Ekip, dünya çapında blok zinciri birlikte çalışabilirliği yaratmak için kendi borsasını genişletmeye odaklandı. Blok zincirleri arasındaki boşlukları kapatmaya çalışıyor. Kullanıcıların güvenli, eşler arası işlemler yoluyla AtomicDEX’e (Komodo’nun merkezi olmayan borsası) bağlı herhangi bir kripto para birimini takas etmesine olanak tanır.

Delayed Proof of Work (dPOW), Komodo’nun blockchain bloklarını noter onaylayan fikir birliği mekanizmasıdır. Bu, toplam değişmezliği sağlayan düzenli Proof of work protokolünü değiştirerek yapılır. İşlemler, önceden oylanmış 64 noter düğümünün noter tasdikiyle güvence altına alınır. Bu, Komodo işleminin değiştirilmesini içeren bir saldırıyı önleyerek güvenlik katmanına eklenir, çünkü Bitcoin blok zincirinin değiştirilmesi imkansızdır.

(Coinbilgi sitesinden alıntı yapılmıştır.)

Bilmeniz Gerekenler

Kısaltması : KMD

Piyasadaki Sıralaması : 152
Market Değeri : 340 Milyon Dolar

Mevcut Arz : 125 Milyon
Toplam Arz: 125 Milyon
Maksimum Arz : 200 Milyon

Komodo $KMD | Teknik Analiz

Kripto Market | $KMD Analizi

KMD’nin yeni yıl ile birlikte güzel bir trendinin olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Bitcoin paritesinde, yeşil kanalımızın alt bandından oldukça güzel bir bölgeden yönünü yukarı çevirmişti.

Bu noktadan sonra %300’lük bir yükseliş gösteren $KMD için şu anda bir yol ayrımındayız. Elbette bu yol ayrımını kısa zaman aralığı için değerlendirmeliyiz. Altcoin Market Cap’in büyümesiyle birlikte $KMD’de en azından orta vadede 520–535 satoshi bölgesinin geçilmesi oldukça mümkün.

Şu anda $KMD kanal üst bant ve yatay direnç bölgemiz olan 520–535 satoshi seviyesinin altında seyrediyor ve bu bölgeden ret yenmişti.

Bitcoin’in sert yükselişiyle birlikte kendimizi 395 satoshide bulabileceğimizi söylemeliyiz. Bu bölge tutmazsa geri çekilme 335 seviyelerine kadar sürebilir.

KMD için 520–535 seviyeleri majör trend için oldukça önemli olacaktır.

Bu direnç geçilebilirse orta vadede $KMD’de bazı hedefler; 1310, 2800, 4500 ve 7000 olabilecektir. 9 Nisan’da küçük bir etkinliği gözüken KMD’de önümüzdeki aylarda pozitif haberler ve güncellemelerin etkisiyle 1310 ve 2800 “hedeflenebilecek makul seviyeler” olarak gözükmekte.

Bitcoin Dominasyonu 58’i aşağı kırabilirse ve Others Dominance(İlk 17 dışındaki altcoinlerin piyasa dominasyonu %) 12’nin üstünde kalıcı olabildiği takdirde $KMD’nin de 535 üstüne atıp ciddi bir boğa koşusu yapabileceğini düşünebiliriz.

Gelin, bir de dolar paritesinde $KMD’nin önemli seviyelerini inceleyelim.

$KMD’nin dolar paritesindeki önemli bazı seviyeleri;

Kripto Market | $KMD Analizi

Tek bir senaryoya bağlı kalmadan, kademeli alım-satım stratejisi “güvenli” adlandırılabilir.

$KMD’nin haberlerini ve güncellemelerini de takip ederek, araştırmalarımızı çeşitlendirerek karar almamız en doğrusu olacaktır.

Konuştuklarımızın grafikte karşılığı olan değerler olduğunu hatırlatmak isteriz, yatırımcı ve al-satçılara da bu şekilde objektif yaklaşmalarını öneririz.

Bu hafta gözümüzden kaçmasın dediğimiz proje KMD idi. Önümüzdeki hafta görüşünceye dek trend’de kalın!

Bu yazı Kripto Market tarafından eğitim amacıyla hazırlanmıştır. Yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Risk Hatırlatması:

1. Dijital varlıklarla işlem yapmak, büyük fiyat dalgalanmaları nedeniyle oldukça risklidir. Yatırım yapmadan önce, lütfen dijital varlıkları kullanarak yatırım yapmanın oluşturacağı tüm riskleri tam olarak anlayınız ve kararlarınızı bu doğrultuda veriniz.

2. Huobi Türkiye tarafından paylaşılan duyuru ve bilgilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan bilgiler üzerinden alınan kararlarla doğrudan veya dolaylı olarak yaşanacak herhangi bir kayıptan Huobi sorumlu tutulamaz.

Huobi : www.huobi.com/tr-tr/
Kayıt: www.huobi.com/tr-tr/register/

Sosyal Medya Kanallarımız:

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye
Telegram: https://t.me/HuobiTurkiye
Youtube: https://www.youtube.com/c/HuobiT%C3%BCrkiye
Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkey/
Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiTurkey/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/huob...

Dünyanın Önde Gelen Global Dijital Varlık Alım Satım Platformu Huobi Global'in Resmi Türkiye🇹🇷 Medium Hesabı | www.huobi.com/tr-tr

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store